Tears of Metal
Modyfikacje, trainer i kody
autorstwa
PLITCH to niezależne oprogramowanie PC oferujące ponad 79900 cheatów do więcej niż 5800 gier na PC, w tym wiele kodów (19) do gry Tears of Metal.
Zainstaluj PLITCH, uruchom grę Tears of Metal i użyj cheatów PLITCH.
Tears of Metal
Modyfikacje, trainer i kody
autorstwa
PLITCH to niezależne oprogramowanie PC oferujące ponad 79900 cheatów do więcej niż 5800 gier na PC, w tym wiele kodów (19) do gry Tears of Metal.
Na podstawie 6362 recenzji

Ponad 79900 kodów do gier na PC. Zaufało wam ponad 5500 graczy na Trustpilot. W 100% bezpieczne oprogramowanie zgodne z przepisami UE – zgodne z RODO i certyfikowane przez Sectigo. Dostępne są darmowe i płatne kody.
Tears of Metal
19 KODÓW
Najpopularniejsze 4 kody w PLITCH
Darmowe cheaty
Cheaty PREMIUM
Zobacz wszystkie kody

| Odzyskaj zdrowie |
| Niepokonany |
| Nieograniczone zdrowie |
| Nieograniczony pakiet |
PLITCH to program dla systemu Windows

Zarejestruj się tutaj, by otrzymać wiadomość e-mail
z linkiem do pobrania Plitch na PC. *
* PLITCH to niezależne oprogramowanie PC oferujące ponad 79900 cheatów do więcej niż 5800 gier na PC, w tym wiele kodów (19) do gry Tears of Metal.


Pobierz 19 Tears of Metal kody do gier
PLITCH to niezależne oprogramowanie komputerowe zawierające ponad 79900 kodów do ponad 5800 gier komputerowych, w tym Odzyskaj zdrowie i Niepokonany dla Tears of Metal. Wypróbuj PLITCH już dziś i popraw jakość swoich wrażeń z gry.
Darmowe cheaty do gry Tears of Metal
Te cheaty są darmowe i dostępne dla wszystkich.
Zdrowie / Energia
Odzyskaj zdrowie
Cheaty PREMIUM do gry Tears of Metal
Zdrowie / Energia
Niepokonany
Nieograniczone zdrowie
Nieograniczony pakiet
Gracz - ogólne
Natychmiastowy atak
Natychmiastowy atak dodatkowy
Natychmiastowa umiejętność specjalna
Natychmiastowe uniki
SI
Łatwe ofiary (aktualny cel)
Umiejętności/Doświadczenie
Dodaj doświadczenie gracza (walka)
Ustaw doświadczenie gracza (walka)
Pieniądze / Zasoby
Zestaw monet
Ustaw klejnoty
Zestaw figurek
Zestaw Triskeles
Zestaw zwojów
Zestaw odłamków Smoczej Skały
Uzyskaj konto PREMIUM, by móc korzystać ze wszystkich cheatów.
Co mówią nasi użytkownicy
FAQ and More
Tears of Metal – Odzyskaj swoją wyspę!
Obsługiwane sklepy*:
![Steam Steam]()
![MS-Store MS-Store]()
Deweloper:
Rok wydania:
Ostatnia aktualizacja trainera:
Paper Cult
202629.07.2026Pełna Nazwa:
Wydawca:
Tears of Metal
Paper Cult
Deweloper:
Rok wydania:
Ostatnia aktualizacja trainera:
Pełna Nazwa:
Wydawca:
Obsługiwane sklepy*:
Paper Cult
202629.07.2026Tears of Metal
Paper Cult

